ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Spor Gömlek Modelleri

 

Erkek giyiminin vazgeçilmez parçaları içerisinde yer alan gömlekler özellikle hem klasik hem de spor giyim için oldukça uygun parçalar olmaktadır. Günlük hayatta, özel günlerde veya iş hayatında erkeklerin en sık kullandıkları üst giyim parçası gömlekler olmaktadır.

Son zamanlarda hem kadınlarda hem de erkeklerde artan spor giyim tarzı ile spor görünüm sağlayan kombin parçaları ve kombinler daha çok tercih edilmeye başlanmıştır.

Spor gömlek ile hem günlük hayatınızı geçireceğiniz kombini oluşturabilir hem de tüm gün rahat edebilirsiniz.

UKİ spor gömlek alanında erkekler için sunduğu çeşitli renk ve modeldeki ürünleri ile rahatlığınızı garanti etmektedir. Genellikle spor gömlek modelleri rahat kalıp ve uzun kol modellerden oluşmaktadır.

Spor gömlek modelleri için genellikle en çok tercih edilen kumaş türleri pamuklu kumaşlar olmaktadır. Desen olarak düz desen veya ekose desen de spor gömlek modelleri içerisinde en çok tercih edilen desen türleri olmaktadır.

 

Desenli Gömlek Kombinleri

Desenli gömlek kombinleri genellikle erkeklerin spor bir tarz elde etmek istedikleri zaman kullandıkları kombin çeşididir. Ancak desenli gömlekle kombinlemek düz renkli gömlekleri kombinlemek kadar kolay olmayıp özellikle alt parça olarak tercih edeceğiniz pantolonun mutlaka düz rengi sahip olması gerekmektedir.

Siyah ve beyaz desenli ve rahat kalıp gömlekler genellikle beyaz kumaş pantolon ile harika bir görünüm sağlamaktadır. Bunun yanı sıra desenli gömlekleri yaz aylarında kısa kot şortları ile de kombinleyerek spor bir görünüm elde etmek mümkündür.

Kareli Gömlek Nasıl Kombinlenir?

 

Kareli gömlek kombinleri ise özellikle jogger pantolon veya jean pantolon ile kombinler yendiği zaman spor bir kombini elde etmek mümkündür. Genellikle spor gömlek modelleri içerisinde yer alan kareli gömlekler erkeklerin yaz ve kış aylarında yani her sezon kullanabilecekleri ürünler olmaktadır.

Ancak yaz ve kış aylarında seçeceğiniz gömleğin kumaş kalınlığı oldukça önemlidir. Mutlaka pamuklu kumaş kullanılmış modelleri seçmeniz gerekirken yaz ayları için daha ince dokuya sahip olan gömlekleri tercih etmeniz sonbahar ve kış ayları için ise kalın kumaş dokusuna sahip olan gömlekleri tercih etmeniz gerekmektedir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Kişisel verileriniz, hizmetlerimizin daha iyi bir şekilde sunulması için mevzuata uygun bir şekilde toplanıp işlenir. Konuyla ilgili detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.