HAKKIMIZDA

Uluslararası Konfeksiyon İmalat Anonim Şirketi Gurubu %100 Türk sermayesi ile kendi markasını yaratan ve erkek giyim sektöründe hızlı ve sağlam adımlarla büyüyen, Türkiye'nin önde gelen Erkek giyim firmasıdır.

2021 yılında erkek giyim sektorünün önde gelen Uki Markasını bünyesine katan Sitil Çizgi şirketler Gurubu tekstil sektöründe Çeyrek asırlık deneyiminden, iç ve dış pazarlardaki rekabet gücünden, kaliteye duyduğu saygı, işçiliğe gösterdiği özen ve detaylara verdiği önemle, güçlü bir marka olarak şekillenmiştir.

Erkek giyim sektöründe kaliteli kumaşları, kaliteli işçilikle buluşturup, klasik giyimin modern stilini ortaya koyan, spor ve casual koleksiyonları, geniş ürün yelpazesi ile yurt içi ve yurt dışı mağazalarında tüketici ile buluşmaktadır.

Kalitenin en rafine çizgisini taşıyan Uki ürünlerinde, kumaştan telaya, düğmeden dikiş ipliğine kadar kullanılan her malzeme özenle seçilip, kalite standartları onaylanmış tesislerinde dikilerek değerli müşterilerine sunulmaktadır.

Kurulduğu günden bu güne kalite felsefesinden vazgeçmeyen Sitil Çizgi şirketler Gurubu, bugün dünyanın önde gelen markalarına yaptığı ihracat ile kendini uluslararası alanda kanıtlamış ve ülke ekonomisi içinde önemli bir kuruluş haline gelmiştir

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Kişisel verileriniz, hizmetlerimizin daha iyi bir şekilde sunulması için mevzuata uygun bir şekilde toplanıp işlenir. Konuyla ilgili detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.